Iran Turu Tahran-Tebriz

bronx

IRAN GEZİSİ 4 GÜN 3 GECE

  1. Gün ; ANKARA/TAHRAN/TEBRIZ

Ankara’dan Mahan hava yolunun W5 119 sefer sayılı uçağı ile Tahrana gidiyoruz. Tahran Imam Khomeini hava alanında Retro turizmin Türkçe bilen profesyonel tur rehberi grubumuzu karşılayıp iç hatlar havalimanına geçiyoruz. İç hatlar havalimanından uçak ile Tebriz e geçiyoruz. Hava limanından direk konaklama yapacağımız otele vardıktan sonra 1-2 saat dinlenmenin ardından Tebriz’de Pol-e Ghari yi görmek için yola çıkıyoruz.  Buradan sonra öğle yemeği yemek için yerel bir restoranda yemek molası veriyoruz.  Restoranda aldığımız yemeğin ardından konakla yapacağımız otele dönüş yapıyoruz. Konaklama Tebriz’deki otelimizde.

  1. Gün TEBRIZ

Otelde aldığımız kahvaltının ardından öğlene doğru Arge Tebriz i görmek için yola çıkıyoruz. Göreceğimiz diğer yerler arasında Saat kulesi, ve Yeşil Cami bulunmakta. Gezimizi tamamladıktan sonra akşam yemeği alacağımız restoran a  varıyoruz.  Sonrasında konaklama yapacağımız otele dönüş.

  1. Gün TABRIZ/TAHRAN

Otelimizde aldığımız  kahvaltının ardından havalimanı için yola çıkıyoruz. Uçak ile tahrana vardıktan sonra gece konaklama yapacağımız otele gelip eşyalarımızı bırakıp 1 saat içinde tahran gezimize başlıyoruz. Tahranda ilk göreceğimiz yerler arasında Milad Kulesi ,Sad Abad Sarayı  bulunmakta. Gezimizin ardından öğle yemeği için  Bam-e Tehran  adlı restorana gidiyoruz. Yemek yedikten sonra konaklama yapacağımız  otele dönüyoruz. Konaklama Ferdowsi Otelde .

                                                                                       

  1. Gün TAHRAN/ANKARA

Otelimizde aldığımız kahvaltının ardından dönüş yolcuğu için havalimanına geçiyoruz. Havalimanından Mahan Air hava yolları ile direk olarak Ankara’ya dönüyoruz. Turumuzu burada bitirmiş bulunuyoruz.


Tura dahil olan hizmet ve servisler:

4 ve 5 yıldızlı otellerde konaklama

Otellerde aldığımız kahvaltı

Tur açıklamasında belirtilen yerlerin giriş ücretleri

Tüm kara yolunda kullanılan şehirlerarası geçiş servis aracı

Tebriz  Tahran uçak bileti

Otelden havaalanına geliş dönüş transferler

Gezi boyunca Türkçe rehber ve tercüman hizmeti

Zorunlu seyahat sigortası

Tura dahil olmayan hizmetler:

Kişisel harcamalar

Rehber ve şoför için verilen tip

Turda belirtilmeyen tüm harcamalar

Akşam ve öğle yemekleri

Yurtdışı çıkış harcı

Oteller:

Tahran :Ferdowsi 4*

Tebriz:  Tebriz 4*

 

Retro Tur iletişim araçları

Merkez şübe

Kavaklı Dere Mah. Esat Cad. 22/C , Çankaya,ANKARA,TÜRKİYE

+90-3124189396

 +90-5493120652

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ankara reservation

Istanbul şübesi

İnönü Mh. Cumhuriyet Cad. Şakirpaşa İş Hanı No: 59 K:7 Elmadağ - Taksim / İstanbul

+90-212 246 0020

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Istanbul reservation

cappadocia şübesi

 

0090-5493120654

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 Cappadocia reservation