RETRO TOUR, 2013 yılında profesyonel turist rehberlerinin keşif için kendilerine sıradışı rotalarda düzenledikleri eğitim gezileri adı ile doğmuştur. 2013 yılından bugüne sektördeki köklü tecrübeleri ve keşfettikleri yeni yerleri, rutin destinasyonların dışında bir deneyim arayanların hizmetine sunmaktadır. Destinasyonlarımız sıradışı, hizmetlerimiz ise çok özel ve farklıdır.

Amacımız:

Yapılmayanı yapmak, yapılanı da farklı yapmak…

Teklifimiz:

Dertlerinizi, düşüncelerinizi, endişelerinizi hatta cüzdanınızı dahi evde bırakın, bizimle benzersiz bir maceraya atılın!

Kusursuz hizmet anlayışımızla, sizin için her şeyi düşünüyor; çıkış pulundan vize masraflarına, yeme- içme giderlerinden gittiğiniz destinasyona özel hediyelik eşyalara kadar tüm masraflar dahil turlar düzenliyoruz. Turlarımız sadece keşifsel sürprizlere açık, diğer tüm acenta sürprizlerine kapalıdır.

***RETRO TOUR, TURSAB A-8044 lisansı ile hizmet vermektedir.

Kalite Politikamız:

RETRO TOUR  gerçekleştirdiği tüm organizasyonlarda sadık kaldığı, ulusal / uluslararası yasa ve mevzuatlar ile genel ticari etik değerler doğrultusunda belirlediği kalite politikası:

  • Hizmette mükemmellik tutkumuz ve profesyonel ekibimizle , tüm seyahat organizasyonlarımızda,
    “sıfır hata” odaklı çalışırız.
  • Mükemmel hizmeti sürekli ve her koşulda sunmak temel kurumsal değerlerimizden biridir.
  • En önemli ve temel hedefimiz koşulsuz müşteri memnuniyetidir. Ekibimiz, müşterilerimizin farklı ihtiyaç ve beklentilerini doğru algılayıp, kusursuz bir şekilde karşılayacak esneklik ve tecrübeye sahiptir.
    Müşterilerimizin memnuniyeti, önerileri ve şikayetleri etkin bir şekilde değerlendirilir.
  • Sürdürülebilir gelişim için yeni çözümlere öncülük ederken, işimizi sorumlu bir biçimde şekillendirip ekonomik başarımızı artırmaya devam ederiz. Bu ilke, şirketimizin tüm faaliyetlerine yön verir vedeğer zincirinin tamamını kapsar.
  • Ekibimiz, en önemli değerimizdir. Tüm çalışanlarımız, yaptıkları işin müşteriye sunulan hizmete katacağı değerin bilincinde; şirketimizin değerlerini benimsemiş, çözüm üreten, işini sahiplenen, bilgisini paylaşan, takım çalışmasını bilen ve katılan, kendisini sürekli geliştiren, uzman iş arkadaşlarımızdır.

Retro Tur iletişim araçları

Merkez şübe

Kavaklı Dere Mah. Esat Cad. 22/C , Çankaya,ANKARA,TÜRKİYE

+90-3124189396

 +90-5493120652

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ankara reservation

Istanbul şübesi

İnönü Mh. Cumhuriyet Cad. Şakirpaşa İş Hanı No: 59 K:7 Elmadağ - Taksim / İstanbul

+90-212 246 0020

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Istanbul reservation

cappadocia şübesi

 

0090-5493120654

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 Cappadocia reservation