خدمات سفارت کانادا Featured

تشریح جزئیات چگونگی اقدام ویزای کانادا:

ویزای توریستی

ویزای توریستی کانادا سه نوع است:

(SINGLE) ویزای یکبار ورود

(MULTIPLE)ویزای چند بار ورود

(SUPER VISA)ویزای ویژه

*در حال حاضر تمامی پرونده ها بر حسب ویزای سینگل تحویل شرکت وک میگردد وتصمیم گیری نهایی در مورد صدور نوع ویزا با سفارت کانادا می باشد.

 

جهت درخواست ویزای توریستی کانادا متقاضی می تواند به دو صورت اقدام نماید:

 

(DRAFT) درخواست کاغذی

در این نوع درخواست متقاضی باید تمامی مدارک خود را به صورت ترجمه شده با مهر دارالترجمه رسمی آماده نموده وبه شرکت وک ارایه دهد. به همراه مدارک برای ویزاهای توریستی فیشی به مبلغ 185 دلار کانادا وبرای ویزاهای دانشجویی 240 دلار کانادا به شرکت وک تسلیم میگردد. پرداخت این فیش به صورت حضوری فقط از شعبه خوش دره بانک گارانتی میسر می باشد، در غیر اینصورت این فیش باید از طریق کارتهای اعتباری انجام شود.

پس از انگشت نگاری در شرکت وک یک شماره پرونده (تراکینگ آی دی) به هر نفر اختصاص می یابد که از طریق سایت می تواند وضعیت پرونده خودرا از ابتدا تا انتها پی گیری نماید. در این حالت بیشترین زمان پاسخگویی که از جانب سفارت اعلام شده است 3 ماه می باشد.

 جهت دریافت فرم Application for Temporary Resident Visa کلیک کنید

جهت دریافت فرم  Family Information Form کلیک کنید

درخواست آنلاین

در این حالت ثبت مدارک به صورت آنلاین انجام می گردد. برای درخواست آنلاین متقاضی باید ابتدا یک حساب کاربری  (GCkeylogin) در سایت سفارت ایجاد نماید پس از انجام مراحل ارزشیابی آنلاین در صورت تأیید صلاحیت و دریافت کد

شخص می تواند نسبت به درخواست آنلاین اقدام نماید. جهت انجام این کار باید تمامی مدارک (چک لیست کد) به صورت اسکن شده موجود باشد و پرداخت هزینه و یزا فقط از طریق کارت اعتباری مقدور می باشد. پس از اتمام کار شخص یک شماره پرونده دریافت می نماید و پی گیری پرونده تنها از طریق این شماره صورت می پذیرد و متقاضی تا یک ماه زمان دارد برای انگشت گاری (بیومتریک) به کنسولگری سفارت کانادا در آنکارا مراجعه نماید. زمان پاسخگویی به درخواست آنلاین طبق اعلان سفارت 50 روز در نظر گرفته شده است.

در هریک از حالات فوق قبولی یا مردودی درخواست ویزا از طریق ایمیل به شخص متقاضی اعلام می گردد. در صورت قبولی درخواست، سفارت از متقاضی می خواهد که پاسپورت را به همراه مدارکی که در همان ایمیل اعلام می کند ارسال نماید تا ویزای او در پاسپورت ثبت گردد.

 

شعبه مرکزی آنکارا

ترکیه / آنکارا / محله کاواکلی دره / خیابان کوچک اسات / خیابان آکای / پلاک 22/c

۰۰۹۰-۳۱۲۴۱۸۹۳۹۶

۰۰۹۰-5493120650

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

Ankara reservation

 

شعبه کاپادوکیا 

۰۰۹۰-5493120654

 این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 Cappadocia reservation

شعبه استانبول

محله ی الماداغ/خیابان جمهوریت/پلاک 59 / طبقه 7 تاکسیم/استانبول

00902122460020

فاکس:00902122460019

رزرواسیون تلگرام: Istanbul Reservation

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید